Własna strona - dziecinnie łatwe?

W dzisiejszych czasach uruchomienie własnej strony internetowej jest dziecinnie łatwe, również w sensie dosłownym. Większość firm świadczących usługi hostingowe oferuje przyjazne dla użytkownika kreatory, które pozwalają uruchomić podstawowy serwis bez konieczności nabycia fachowej wiedzy w tym zakresie. W ofercie firm hostingowych znajduje się także autoinstalacja popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak Joomla!, WordPress, Xoops, Nucleus czy Drupal. Niektóre firmy poszły jeszcze dalej i oferują autoinstalację gotowych aplikacji użytkowych, np. Moodle (e-learning), SugarCRM (relacje z klientami), osTicket (obsługa zgłoszeń) czy Mantis (projekty informatyczne).

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda świetnie, instalujemy i gotowe. Schody zaczynają się nieco później, już na etapie wprowadzanie treści. O ile z tekstem zazwyczaj nie ma problemu, choć wypadałoby mieć zainstalowany jakiś edytor typy WYSWYG, to zadbanie o prawidłowe wyświetlenie grafiki jest już zadaniem bardziej wymagającym, a wykonanie prostego slidera może się okazać zbyt trudne dla początkujących. A to dopiero początek drogi do sukcesu ...

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie tworzenia stron internetowych. Oferujemy systemy CMS (zarządzanie treścią) oparte na technologi PHP/Drupal. Sklep internetowy, systemy płatności elektronicznych, integracja z usługami Google, serwisami społecznościowymi, pozycjonowanie - wszystko w zależności od indywidualnych potrzeb.

O Nas

Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Realizujemy zaawansowane projekty. Dostarczamy sprzęt renomowanych firm, m.in. HP, IBM, Fujitsu Siemens, Cisco, Fortigate i APC.

Siedziba

POLSKA
Inowłodzka 5
03-237 Warszawa
NIP 524 141 28 52
REGON 015308999

Kontakt

Telefon+48 22 425 66 45

Email